Hovawart Anzi-Bady Kesidy

Přeskočit na menu

Archiv novinek - rok 2014

Bady a Aribo

Po dlouhé době přidávám pár fotek devítiletého Badyho, dvouletého Ariba a prosincového příchodu zimy do Beskyd.

 


/30. 12. 2014/

Heraclea Královská stráž je březí

Bady bude dědečkem - jeho černoznakatá dcera Heraclea KS (CIE.Cortina KS x Anzi Bady Kesidy) očekává začátkem ledna narození svého prvního potomstva, otcem je krásný plavý pes Conty Lexova smečka, březost je potvrzena.

Více informací tady (Aktuality - vrh R).

 


/18. 12. 2014/

Narozeniny

Oba kluci v prosinci slavili - Bady 10.12 oslavil své deváté narozeniny, Aribo 14.12 narozeniny druhé. Oslavencům i nám přejeme ještě hezkou řádku společných spokojených let.....

 

 


/18. 12. 2014/

Plemeník Mefist Černá Tečka

5.10.2014 byl do stavu "plemeník" odveden i plavý a sportovně velice šikovný syn Kelly Černá Tečka a Badyho Mefist Černá Tečka.

Gratuluji a mám velkou radost!


/6. 10. 2014/

Framka a Flash od Královského rybníka

Z nových domovů přišlo pár foteček Framky (prý neposedné blešky) a Flashe (Alfa) - tady.


/20. 6. 2014/

7.6.2014 Mates Černá Tečka

Po měsíci netrpělivého očekávání přišla výborná zpráva : "Jakože JO!" Neboli, dědek Báďa bude konečně skutečným dědkem o což se zasloužil frajer Mates - frajer nejen svým skutečně samčím exteriérem, frajer svými pracovními, zejména obranářskými schopnostmi, ale hlavně frajer svou hovawartí povahou, Pan Pes. Jeho vyvolenou se stala rovněž pracovně šikovná černoznakatá Angie Good year, která svými předky stejně jako Mates nese slibnou pracovní krev. 

Takže držíme palce i packy a za měsíc uvidíme......


/7. 6. 2014/

vrh F od Královského rybníka - 6 týdnů

V neděli 20.4 jsme se vydali ku Praze do Horoměřic na "otcovskou" kontrolu (bez otce) Badyho štěňátek. Celá černoznakatá smečka nás nadšeně přivítala a my se stejně nadšeně vydali všanc jejich ostrým zoubkům a drsným jazýčkům. Celý vrh je krásně vyrovnaný, všichni jsou kontaktní, zvědaví a hraví. A zatímco většina černoznakaté bandy poctivě střídala akci a spánek, nejmenší Framka se celou dobu poctivě starala, abychom se ani chviku nenudili.

Všechna štěňátka už mají své nové majitele a za pár dní už se začnou rozjíždět do nových domovů, a my jim moc a moc přejeme, aby do svých nových rodin zapadli jako plnoprávní a milovaní členové.

Výběr fotek z návštěvy zde.


/23. 4. 2014/

Heraclea Královská stráž

Černoznakatá Heraclea (Cortina KS x Bady) ve věku čtyři a půl roku podstoupila RTG DKK s krásným výsledkem A/A. Majitelům i chovatelce gratulujeme. 


/6. 2. 2014/

31.1.2014 A budou!

Dnešní telefonát začal 4.1.2013. Klárka přijela v sobotu ráno, vkročila do branky a ouvej ouvej, tenhle frajer není to pravé ořechové. Frajer se culí, kuňká, snaží, Klárka nee. A najednou - patrně polibek múzy - obrat o 180 stupňů, Klárka přehodnotila zcela priority a za 25 minut od vkročení do branky už odpočívá v kuchyni a potutelně se usmívá na čerstvě upečený štrůdl zatímco frajer slintá vyhoštěn přede dveřmi. Uplynul necelý měsíc a slíbený telefonát je tady : Klárka je TĚHOTNÁ (tedy po psím BŘEZÍ)!!! Takže po dlouhé době se můžu těšit na psí vnoučata, hurá !

P.S. : Přeloženo do normálu Klárka = Clarion od Královského rybníka a uslintaný frajer je samozřejmě Anzi-Bady Kesidy. Druhý uslintaný bílý frajer byl držen v přísném odloučení.


/31. 1. 2014/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Michaela Neumanová

Čeladná 62E, 739 12

Mobil: 604 287661

E-mail: info@anzi-bady.cz